Woda i ścieki

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Reklama

ad2 pk plus [od 02.09.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Trzcinowa oczyszczalnia

Trzcinowa oczyszczalnia

27.08.2012
portalkomunalny.pl
0

W Luboszycach (gmina Jemielno) powstanie naturalna oczyszczalnia ścieków. Zostaną oczyszczone w stawach porośniętych trzciną.

Inwestycje w podkarpackich wsiach

Inwestycje w podkarpackich wsiach

23.08.2012
portalkomunalny.pl
0

Oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, sieci kanalizacyjne i wodociągowe – te i inne projekty w zakresie gospodarki wodno – ściekowej otrzymały dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Woda w Bugu będzie czystsza

Woda w Bugu będzie czystsza

19.08.2012
portalkomunalny.pl
0

Zakończono modernizację pierwszego z sześciu osadników w białoruskiej oczyszczalni ścieków w Brześciu. Bug płynący przez Polskę poniżej tej oczyszczalni będzie znacznie czystszy niż obecnie.

Modernizacja Wrocławskiego Węzła Wodnego

Modernizacja Wrocławskiego Węzła Wodnego

10.08.2012
portalkomunalny.pl
0

280 mln zł - to koszt modernizacji i udrożnienia Kanału Powodziowego i Starej Odry od dolnego stanowiska jazu Psie Pole do mostów kolejowych Poznańskich. Podpisano umowę na realizację prac budowlanych, związanych z przebudową Wrocławskiego Węzła Wodnego (WWW). Projekt jest współfinansowany z Programu Infrastruktura i Środowisko.

Ochrona i promocja Wisły

Ochrona i promocja Wisły

05.08.2012
portalkomunalny.pl
0

Towarzystwo na rzecz Ziemi we współpracy z Instytutem Przyrody PAN w latach 2012-2015 realizuje projekt dotyczący ochrony i promocji walorów Wisły pn. „Rewitalizacja, ochrona bioróżnorodności i wykorzystanie walorów starorzeczy Wisły, zatrzymanie degradacji doliny górnej Wisły jako korytarza ekologicznego”.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026