Podczas kongresu Envicon Environment 2018 raz pierwszy działać będzie strefa “Startup i innowacje”, w ramach której odbędzie się Envicon Startup Battle. Młode firmy będą miały okazję zaprezentować swoje rozwiązania przed ekspertami z branży i potencjalnymi klientami. Chętni do udziału w konkursie mogą zgłaszać się do 12 listopada. Nagrodą w konkursie jest 5 tys. zł.

Tzw. bitwa startupów odbędzie się drugiego dnia kongresu Envicon Environment 2018 (29 listopada) w hotelu Arche Krakowska w Warszawie. Uczestnicy powalczą o główną nagrodę wynoszącą 5 tys. zł.

Przedstawiciele zakwalifikowanych firm będą mieli 3 minuty, aby zaprezentować swój pomysł, a następnie 3 minuty na pytania konkursowego jury składającego się z ekspertów branży ochrony środowiska.

– Kongres Envicon Environment to idealne miejsce do zaprezentowania innowacji szerokiemu gronu ekspertów, przedstawicieli biznesu i organizacji branżowych zajmujących się ochroną środowiska – mówi Robert Rosa, wiceprezes firmy Abrys. – Startup battle to nie tylko możliwość zdobycia nagrody finansowej, ale bycia zauważonym w środowisku, nawiązania biznesowych kontaktów i pozyskania potencjalnych inwestorów.

Envicon 2018 750 x 300

Poza emocjonującą bitwą startupów podcza sesji “Startup i innowacje” odbędą się także prelekcje na temat możliwości finansowania projektów rozwojowych, jak sprzedać swój pomysł czy zapotrzebowania branży ochrony środowiska na technologie. Sesja i startup battle są organizowane we współpracy ze Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną, której misją jest wsparcie i budowanie połączeń pomiędzy młodymi firmami a dużymi przedsiębiorstwami.

Aby wziąć udział w Envicon Startup Battle, należy wypełnić krótki formularz. Udział w konkursie jest bezpłatny. Główna nagroda to 5 tys. zł.

Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska Envicon Environment to największe i najbardziej rozpoznawalne wydarzenie dotyczącego ochrony środowiska w Polsce. Od lat kongres Envicon Environment gromadzi ekspertów z branży, przedstawicieli biznesu, firm komunalnych działających w tym obszarze czy organizacje branżowe. Silnie reprezentowani są także przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej oraz naukowcy.

W tym roku Envicon Environment odbędzie się w terminie 28-30 listopada br. w Warszawie, w hotelu Arche Krakowska.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj