Warszawa. Zmiana odbiorców odpadów w pięciu dzielnicach. Od lutego wymiana pojemników
Od 1 kwietnia 2026 r. zmienią się odbiorcy odpadów komunalnych w pięciu dzielnicach Warszawy: Rembertowie, Wawrze, Wesołej, Pradze-Północ i Pradze-Południe. Nowi operatorzy – MPO oraz Konsorcjum Byś – rozpoczną ustawianie swoich pojemników już w lutym, aby zapewnić ciągłość systemu gospodarki odpadami.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12319514822606231927)





















