Mo-Bruk będzie eksportował paliwa z odpadów na Ukrainę. To pierwsza taka firma w Polsce
Mo-BRUK, lider polskiej branży przetwarzania odpadów przemysłowych, otrzymał zgodę Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska na eksport paliwa alternatywnego na Ukrainę. Spółka dzięki podpisanej umowie dostarczy partnerom zza wschodniej granicy do 10 tys. ton surowca do 10 lutego 2022 r. (zgoda została wydana na czas określony).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21158389322606252126)















![Jaki jest bilans zniesienia regionalizacji? [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2021/06/debata01-300x169.jpg)








