RIO: Władze Warszawy pobrały od mieszkańców 180 mln zł za dużo za odpady. Teraz muszą obniżyć stawki
Miasto stołeczne pobrało w ubiegłym roku od mieszkańców ponad 180 mln zł za dużo za gospodarkę odpadami, dlatego w tym roku musi obniżyć stawki za odbiór śmieci – uznała RIO. Warszawscy radni PiS zażądali w poniedziałek, aby władze stolicy jak najszybciej wprowadził niższe opłaty za odbiór śmieci.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18560129362606240058)










