Płock. Orlen otworzył szóstą w swej sieci w Polsce ogólnodostępną stację wodorową
W Płocku, gdzie znajduje się siedziba i główny zakład Orlenu, koncern uruchomił szóstą w swej sieci w Polsce stację tankowania wodoru. Będą z niej korzystać autobusy miejskie i kierowcy indywidualni. Kolejne takie obiekty mają powstać m.in. w Gdyni, Bielsku-Białej i Gorzowie Wielkopolskim.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12447588512606231444)
























