Dominika Krop-Andrzejczuk: Zielone miasta wymagają nowego podejścia
– Prawdziwa zmiana zaczyna się wtedy, gdy przestajemy skupiać się na problemach, a skupiamy się na możliwościach – tymi słowami Dominika Krop-Andrzejczuk zaprasza do udziału w V Forum Zarządcy Zieleni, które odbędzie się w dniach 21–22 maja 2025 r. w Poznaniu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1755496722606232331)























