Prezydent Stalowej Woli zapowiada istotną zmianę zarządzania zielenią miejską
W ciągu dwóch ubiegłych lat na terenie Stalowej Woli „wyrosło” ponad 1500 drzew. Tylko w tym roku planowane jest nasadzenie 2000 kolejnych, a w 2025 roku ta liczba zostanie podwojona. Wczoraj Lucjusz Nadbereżny, prezydent miasta, podsumował akcję sadzenia nowych drzew na terenie miasta i omówił istotną zmianę zarządzania zielenią w Stalowej Woli.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4442929912606231331)
























