Warszawa. W ciągu roku z tramwajów na trasie na Wilanów skorzystało 20 mln pasażerów
– W ciągu roku z linii 14, 16 i 19 skorzystało łącznie 20 mln pasażerów – po 10 mln w każdym półroczu – poinformował rzecznik Tramwajów Warszawskich Witold Urbanowicz. To nowo wybudowana trasa tramwajowa na Wilanów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7237787192606231753)



















![Tramwaj-konewka jeździ po Warszawie [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2018/11/tw2-300x154.png)