Od taryf do metod zagospodarowania osadów ściekowych. 18 Konferencja-Roadshow w Gdyni
Dziś (8 października br.), pierwszy dzień trzydniowej (8-10 października br.), 18. Konferencji Roadshow - Metody Zagospodarowania Osadów Ściekowych, organizowanej przez Abrys Sp. z o.o., która odbywa się w Gdyni. Tematyka, którą podejmowano dotyczyła nowelizacji prawa taryfowego, rozwoju branży wod-kan., a także nowych technologii zagospodarowania osadów ściekowych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4951617372606231415)










![Zagospodarowanie osadów ściekowych wyzwaniem dla kraju [AKTUALIZACJA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2017/06/konferencja-osady-kolobrzeg-2017-3-300x200.jpg)