Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Aktualności

Reklama

ad1c abrys wydarzenia [od 03.03.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Minister K. Pełczyńska-Nałęcz z ministrami V4+7 podpisała Wspólną Deklarację w sprawie polityki spójności

Minister K. Pełczyńska-Nałęcz z ministrami V4+7 podpisała Wspólną Deklarację w sprawie polityki spójności

15.05.2024
jw
0

Polityka spójności Unii Europejskiej to "motor integracji europejskiej" i główna polityka inwestycyjna Unii, która wzmacnia konkurencyjność jednolitego rynku i tworzy równe szanse dla zrównoważonego rozwoju wszystkich państw członkowskich. Takie stanowisko wyrazili ministrowie Polski, Czech, Słowacji i Węgier we Wspólnej Deklaracji, którą podpisali dzisiaj w Pradze z ministrami Rumunii, Bułgarii, Słowenii, Chorwacji i państw bałtyckich.

70 tys. ton odpadów niebezpiecznych, wyłudzenia VAT na kwotę 1,6 mln zł, nielegalne składowanie. 48 osób z zarzutami i 14 aresztowanych

70 tys. ton odpadów niebezpiecznych, wyłudzenia VAT na kwotę 1,6 mln zł, nielegalne składowanie. 48 osób z zarzutami i 14 aresztowanych

14.05.2024
0

Jak poinformował WIOŚ w Łodzi, WIOŚ, CBŚP i KAS pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Łodzi rozbiły grupę przestępczą zajmującą się nielegalnym obrotem niebezpiecznymi odpadami. Pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Łodzi prowadzone jest śledztwo w sprawie wyłudzeń zwrotu podatku VAT w związku z rzekomą utylizacją ok. 70 tys. ton odpadów niebezpiecznych. Dotychczas zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej ogłoszono 48 osobom, wobec 14 osób zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Reklama

ad1b odpady z kanalizacji webinar [01.07-14.07.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026