




Grupa 30 więźniów z Zakładu Karnego w Nowym Sączu wykonywała prace porządkowe na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego.
Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska zaprasza wszystkich studentów do udziału w bezpłatnych obozach ekologicznych o charakterze survivalowym na obszarach Natura 2000.
W Warszawie po raz kolejny ruszyła akcja czipowania psów i kotów, którą prowadzi stołeczne Biuro Ochrony Środowiska. Zaplanowane jest oznakowanie prawie 15 tysięcy zwierząt.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach wesprze kilkumilionowymi dotacjami działania Śląskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych służące ochronie przeciwpowodziowej terenów powiatu raciborskiego.
4 czerwca w Giżycku odbyło się podsumowanie XI edycji Wiosennego Sprzątania Warmii i Mazur.











