Największy w Polsce Ekologiczny Festiwal Online EKOfeston rozpocznie się w najbliższy czwartek 22 kwietnia. To jedyna w swoim rodzaju ogólnopolska i bezpłatna impreza online z okazji Dnia Ziemi, zorganizowana przez Dział Edukacji Ekologicznej firmy Abrys pod patronatem Ministerstwa Klimatu i Środowiska.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9.00 na stronie ekofeston.abrys.pl. Podczas ponad pięciogodzinnego festiwalu podzielonego na blok dla dzieci, a także na blok dla dorosłych odbiorców, nie zabraknie treści poświęconych gospodarowaniu odpadami i wodą, a także ochronie klimatu, powietrza, bioróżnorodności oraz naszego zdrowia.

Przeprowadzone zostaną kreatywne warsztaty recyklingowe i konkursy z nagrodami. Pojawią się barwne postaci, baśniowe aranżacje i atrakcje, pozwalające na połączenie dobrej zabawy z przekazywaniem wiedzy. Wystąpią eksperci oraz pasjonaci ochrony środowiska, a także podjęte zostaną próby znalezienia rozwiązań dla naszych codziennych problemów, związanych choćby z segregacją odpadów albo ochroną powietrza.

Serdecznie zapraszamy do udziału w EKOfestonie! Transmisja on-line już 22 kwietnia od 9:00 na ekofeston.abrys.pl. Do zobaczenia!

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj