




Samochody elektryczne stanowią ok. 12 proc. flot firmowych w Polsce, podczas gdy w części krajów UE ich udział przekracza 70 proc. Z raportu EY i Eurelectric wynika, że barierą pozostają m.in. słabsze zachęty podatkowe oraz mniej rozwinięta infrastruktura ładowania.
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) podpisał umowę na finansowanie Polskiego Hubu Elektromobilności kwotą 4,5 mld zł. Środki pochodzące z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) pozwolą na budowę nowoczesnej fabryki samochodów elektrycznych w Jaworznie. Inwestycja realizowana we współpracy z koncernem Foxconn zakłada transfer technologii i rozpoczęcie produkcji w 2029 roku.
Kraków Airport obsłużył w kwietniu 1 mln 214 tys. 353 pasażerów, notując 13-procentowy wzrost rok do roku. Od początku 2026 r. przez krakowski port przewinęło się już niemal 4,251 mln podróżnych.
Gdańsk złożył wnioski o dofinansowanie zakupu 40 autobusów elektrycznych z funduszy unijnych i jednocześnie ogłosił przetargi na ich dostawę. Miasto zaznacza, że realizacja inwestycji jest ściśle uzależniona od otrzymania środków zewnętrznych.
W Płocku, gdzie znajduje się siedziba i główny zakład Orlenu, koncern uruchomił szóstą w swej sieci w Polsce stację tankowania wodoru. Będą z niej korzystać autobusy miejskie i kierowcy indywidualni. Kolejne takie obiekty mają powstać m.in. w Gdyni, Bielsku-Białej i Gorzowie Wielkopolskim.











