Reklama

AD1A FAMAK [29.05-30.06.24]

Envicon Water 2019: Prestiżowe nagrody branży wod-kan wręczone!

Envicon Water 2019: Prestiżowe nagrody branży wod-kan wręczone!
mat
17.06.2019, o godz. 21:22
czas czytania: około 2 minut
0

Znamy zwycięzców konkursu "Inwestycja Roku 2018 Wod-Kan". Wręczenie nagród w plebiscycie organizowanym przez miesięcznik „Wodociągi -Kanalizacja” oraz IGWP odbyło się podczas uroczystej gali kongresu Envicon Water w Warszawie.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Uroczysta gala czwartej edycji kongresu odbyła się w Teatrze Capitol w Warszawie. Tradycyjnie była połączona z ceremonią wręczenia ważnych dla branży nagród – “Inwestycja Roku Wod-Kan” oraz Summa Cum Laude, czyli wyróżnienia za całokształt działań na rzecz branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Najlepsi w branży w 2018 r.

W tegorocznej edycji konkursu “Inwestycja Roku 2018 Wod-Kan” nagrodzono dwa przedsiębiorstwa wod-kan.

  • W kategorii do 30 tys. mieszkańców tytuł otrzymało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Połańcu za instalację do produkcji środka poprawiającego właściwości gleby „Agro-Łeg”.
  • W kategorii od 30 do 100 tys. mieszkańców Inwestycją Roku 2018 została Modernizacja i rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody Jarosław Dąbrowski w Jaworznie zgłoszona przez Wodociągi Jaworzno.

Konkurs, który odbył się już po raz czwarty, zyskuje na popularności, a jego organizatorzy są przekonani, że przyznawane statuetki to prawdziwy powód do dumy dla ich laureatów. Zgłoszeń, jak i wyboru laureata dokonali przedstawiciele branży: członkowie stowarzyszeń branżowych oraz Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”.

Podobnie jak w poprzednich latach kapituła konkursu “Inwestycja Roku 2018 Wod-Kan” zdecydowała przyznać wyjątkowe wyróżnienie za całokształt pracy na rzecz branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Tytuł Summa cum laude, a więc najwyższej pochwały i uznania całego środowiska, otrzymał Pan Henryk Milcarz – człowiek związany z sektorem od prawie trzech dekad jako prezes Wodociagów Kieleckich, ale i radny sejmiku wojewódzkiego, wreszcie poseł dwóch kadencji, podczas których wspierał rozwój wod-kan w Polsce.

Mniej pieniędzy, zmiany Prawa wodnego i przepisy unijne. Z czym zmaga się sektor wod-kan?

Nagrody miesięcznika Wodociągi-Kanalizacja

Ponadto zarząd firmy Abrys, organizatora kongresu i gali, uhonorował współpracujących z firmą oraz redakcją miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” ekspertów i firmy.

Dyplomy i podziękowania otrzymała dr inż. Klara Ramm, ekspertka IGWP i EurEau oraz prezes Zbigniew Gieleciak z Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej w Tychach.

Wyróżniono również przedstawicieli firm współpracujących z redakcją od lat: Unisoft, Saint Gobain PAM, Evergreen Solutions, Seen Technologie oraz BMsonic Biotechnika.

Galę uświetnił występ kwartetu Szafa Gra, który przeniósł uczestników w czasie za sprawą największych przebojów lat 70. 80. i 90. Mecenasem gali była firma Unisoft.

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 NIEBEZPIECZNE [31.05-17.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do ENVICON Water
css.php
Copyright © 2024