Już tylko niecały tydzień pozostał do uroczystej Gali Kongresu ENVICON Water. Jej 4. edycja odbędzie się wieczorem 17 czerwca br. w klimatycznym Teatrze Capitol w Warszawie. Kulminacyjnym momentem programu będzie nagrodzenie laureatów konkursu Inwestycja Roku 2018 Wod-Kan oraz przyznanie tytułu Summa cum laude.

ENVICON Water 2019 – zarejestruj się!

Po pierwszym intensywnym dniu Kongresu, podczas którego zostaną poruszone ważne dla branży tematy, goście udadzą się do eleganckich wnętrz Teatru Capitol. To tu poznamy długo wyczekiwanych laureatów konkursu Inwestycja Roku 2018 Wod-Kan w kategorii do 30 tys. mieszkańców oraz od 30 tys. mieszkańców do 100 tys. mieszkańców. Laureaci zostali nominowani podczas obrad kapituły konkursowej złożonej m.in. z przedstawicieli Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”, redakcji miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” oraz branżowych stowarzyszeń wod-kan. Następnie oddawali na nich głosy członkowie wodociągowych stowarzyszeń regionalnych i IGWP.

Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” przyzna podczas części oficjalnej Gali także wyróżnienie Summa cum laude za całokształt działań na rzecz branży wod-kan. W poprzednich latach laureatami tego zaszczytnego tytułu byli: Wojciech Jassak, wieloletni prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Ełku, Beata Jilek, wieloletnia prezes Zielonogórskich Wodociągów i Kanalizacji oraz Roman Wiertelak, wieloletni prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Kaliszu. Ponadto zarząd firmy Abrys, organizatora Kongresu i Gali, uhonoruje współpracujących z firmą oraz redakcją miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” ekspertów i firmy.

Jako atrakcja wieczoru wystąpi kwartet wokalno-rozrywkowy „Szafa gra”. Będzie to niepowtarzalne show w wykonaniu artystów związanych z muzycznymi teatrami Buffo i Roma, znanymi z takich programów jak „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Jaka to melodia”. Repertuar zespołu to przeboje polskich i zagranicznych z lat 70, 80, 90-tych. Ich występy cechują oryginalne kostiumy, pastisz, humor i perfekcyjne wykonanie. „Szafa gra” jest gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie.

Ten wyśmienity wieczór zostanie zwieńczony bankietem z udziałem laureatów konkursów, prelegentów i uczestników Kongresu, przedstawicieli instytucji, firm i stowarzyszeń związanych z branżą wod-kan.

Mecenasem Gali Kongresu ENVICON Water podobnie jak w poprzednich latach jest firma Unisoft.

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

1 Komentarz

Skomentuj