Już tylko kilka tygodni zostało do uroczystej gali kongresu Envicon Environment 2018. Odbędzie się ona wieczorem po pierwszym dniu kongresu, 28 listopada w Hotelu Victoria Sofitel w Warszawie. W programie przewidziano nagrodzenie laureatów prośrodowiskowych konkursów, jubileusz 30-lecia firmy Abrys oraz występ zespołu Dżem.

W hotelu Victoria zostaną wręczone statuetki i inne nagrody w konkursach organizowanych przez Abrys i media branżowe. Największym konkursem dotyczącym selektywnej zbiórki odpadów jest Puchar Recyklingu, nad którym patronat objął w tym roku minister środowiska.

Podczas gali laureaci otrzymają najważniejsze wyróżnienia: Puchar Ministra Środowiska, Puchar NFOŚiGW, Puchar Związku Miast Polskich, Puchar Związku Gmin Wiejskich RP oraz Puchar Polskiej Izby Ekologii. Pozostałe wyróżnienia będą wręczone następnego dnia podczas odrębnej uroczystości finału konkursu Puchar Recyklingu w Teatrze Capitol w Warszawie.

Ekorozwój Kraków 300 x 250

Uczestnicy Gali Kongresu poznają także laureatów konkursów: “Ekoodpowiedzialni w biznesie”, Promotor Czystej Energii, Dyrektor Roku Zakładu Oczyszczania Miasta. Kulminacją uroczystości będzie wręczenie Nagrody Pracy Organicznej w Ochronie Środowiska im. Wojciecha Dutki, nawiązującej bezpośrednio do historycznego etosu pracy organicznej założyciela i długoletniego prezesa firmy Abrys.

Poznaliśmy program kongresu Envicon Environment 2018!

Nagrodzenie laureatów poszczególnych konkursów zostanie poprzedzone specjalnym gwiezdnym show. Na zakończenie oficjalnej części zagra zespół Dżem. Na zakończenie wieczoru na wszystkich uczestników gali będzie czekał bankiet. Zanim jednak to nastąpi, zarząd firmy Abrys z okazji 30-lecia działalności firmy uhonoruje współpracujące z nią od lat instytucje i organizacje.

– Tegoroczna gala kongresu Envicon będzie dla nas wyjątkowa właśnie ze względu na fakt przypadającego na ten rok pięknego jubileuszu firmy Abrys. Jest to dla nas wspaniała okazja, aby podziękować naszym partnerom za owocną współpracę i wsparcie w realizacji misji naszej firmy, jaką jest dostarczanie wiedzy na temat ochrony środowiska – powiedziała Magdalena Dutka, prezes firmy Abrys.

Więcej informacji na temat gali Envicon Environment 2018

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

3 Komentarze

    • kizaj w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem gimbazą… i nie piszę slangiem z blokowiska na forum. A zabawy za państwowe w branży odpadowej (głównie spółki gminne) przypominają czasy komuny.

Skomentuj