Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Ochrona środowiska

Reklama

artykuł ad3a abrys wydarzenia [od 27.01.25]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Jakości powietrza w miastach może wzrosnąć bez rewolucji w transporcie

Jakości powietrza w miastach może wzrosnąć bez rewolucji w transporcie

17.03.2021
PAP
0

Radykalna poprawa jakości powietrza jest możliwa bez rewolucji w transporcie – to główny wniosek opublikowanego w środę raportu brukselskiej organizacji pozarządowej Transport & Environment. Wystarczy skupić się na wspieraniu i wzmacnianiu już widocznych trendów w miastach – doradzają analitycy.

Kopciuchy wciąż dymią, ale jest ich nieco mniej

Kopciuchy wciąż dymią, ale jest ich nieco mniej

16.03.2021
PAP
1

Liczba starych kotłów węglowych w polskich domach z roku na rok systematycznie spada, choć i tak w walce ze smogiem wciąż jest jeszcze dużo do zrobienia – informuje wtorkowa „Rzeczpospolita”.

Osiem banków zgłosiło się do programu

Osiem banków zgłosiło się do programu "Czyste Powietrze"

16.03.2021
dom
0

Alior Bank, BNP Paribas Bank Polska, Bank Ochrony Środowiska, Bank Pocztowy, Bank Polskiej Spółdzielczości i zrzeszone Banki Spółdzielcze, Credit Agricole Bank Polska, Santander Consumer Bank oraz Banki Spółdzielcze SGB – to banki, które jako pierwsze chcą wprowadzić ścieżkę kredytową w programie "Czyste Powietrze". Współpraca z nimi ma ułatwić dostęp do dofinansowania na wymianę starych nieefektywnych źródeł ciepła i termomodernizację domów jednorodzinnych.

Wodociągi kontra miasto i spółka odpadowa. Trwa spór w Nowym Sączu

Wodociągi kontra miasto i spółka odpadowa. Trwa spór w Nowym Sączu

14.03.2021
szp
0

Zaostrza się spór między Sądeckimi Wodociągami a spółką NOVA, zajmującą się w Nowym Sączu gospodarką odpadowa. W wydanym oświadczeniu jej przedstawiciele stwierdzają, że informacje rozpowszechniane przez Sądeckie Wodociągi są nieprawdziwe i naruszają jej dobre imię. Zapowiadają podjęcie kroków prawnych. Władze miasta stoją na stanowisku, że informacje przekazywane przez spółkę wodociągową mają charakter polityczny. Spółka wodociągowa podtrzymuje swoje stanowisko.

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

Portal Komunalny PLUS

Przejdź do PLUS
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Jeszcze więcej aktualności

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2026