Suwałki. Bezpłatna komunikacja miejska dla posiadaczy biletów Intercity
Podróżni posiadający bilet Intercity, wyjeżdżający lub przyjeżdżający do Suwałk, mogą od lipca korzystać z bezpłatnego przejazdu miejskim autobusem – poinformowała w piątek w komunikacie spółka PKP Intercity.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19061748862606241818)











