PKP PLK zrywa umowę z wykonawcą tunelu średnicowego w Łodzi. W tym miejscu runęła kamienica
PKP PLK odstąpiło od umowy z wykonawcą budowy tunelu średnicowego w Łodzi – poinformował w środę w Łodzi prezes spółki Piotr Wyborski. Zapowiedziano ogłoszenie przetargu na dokończenie prac "w jak najszybszym możliwym terminie". Przypomnijmy, ż we wrześniu 2024 r. zawaliła się część kamienicy bezpośrednio nad tunelem.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13473078732606240116)















