Ministerstwo obniży opłaty za pobór wód dla producentów napojów
Ministerstwo Środowiska zareagowało na protesty producentów wód i napojów, obniżając w najnowszej wersji projektu ustawy Prawo wodne stawki opłat za pobieraną przez nich wodę. Zmianie nie ulegną jednak opłaty za pobór wód do spożycia, które budzą niepokój branży wod-kan.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13138490882606231210)







![Polscy gapowicze są winni przewoźnikom prawie 350 mln zł [INFOGRAFIKA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2015/05/27we-kasownik-300x200.jpg)









