Miasto w dobrym świetle. Przed nami szkolenie o racjonalnym oświetleniu
Zanieczyszczenie światłem to nie tylko estetyczny problem – wpływa negatywnie na zdrowie, przyrodę i dzikie niebo. Już 29 sierpnia odbędzie się szkolenie „Miasto w dobrym świetle. Jak ograniczać zanieczyszczenie światłem w przestrzeni publicznej”, które daje praktyczne narzędzia i wiedzę, jak projektować i wdrażać oświetlenie miejskie w sposób zrównoważony i przyjazny dla mieszkańców.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9474940542606231928)










