Zielone światło na zakup akcji Saur Neptun Gdańsk
Rada Miasta Gdańska wyraziła w czwartek (03.09.2021) zgodę na wpisanie do Wieloletniej Prognozy Finansowej 45 mln zł przeznaczonych na zakup akcji w spółce Saur Neptun Gdańsk. Za przyjęciem uchwały w tej sprawie opowiedziało się 21 radnych, 10 było przeciw, jedna osoba wstrzymała się od głosu. Po przeprowadzeniu transakcji miasto stanie się wyłącznym właścicielem spółki dostarczającej wodę i odbierającej ścieki w Gdańsku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17351631952606242217)



![Marnujemy ogromne ilości wody. Jak temu zapobiegać? [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2020/10/maxresdefault-1-300x169.jpg)




