Śląskie. Obywatel Włoch oskarżony o wwiezienie do Polski 3 tys. ton odpadów
Za nielegalne sprowadzenie do Polski blisko trzech tysięcy ton odpadów odpowie przed sądem w Mysłowicach 43-letni obywatel Włoch, prezes spółki z Małopolski – podała w czwartek mysłowicka policja. Mężczyzna z kilku krajów przywoził do Polski zużyte gaśnice.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=323298602606231743)















![Odpady w leśnej żwirowni. Udaremniono groźny proceder [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2020/04/169dc30b-2cb9-fb1f-c8ad-0acc5198c07c-300x225.jpg)


