Czy polskie gminy stać na najnowsze technologie?
Żeby otworzyć tę wiatę śmietnikową, w pełni automatyczną, potrzebna jest karta mieszkańca lub aplikacja w telefonie. Następnie urządzenie waży nasze odpady, neutralizuje ich zapachy i dba o to, żeby pojemniki nie były przepełnione. Jeżeli są, wzywa na miejsce służby oczyszczania miasta. To jeden z nowoczesnych sprzętów, które oglądałem w czasie kwietniowych Targów EKOTECH w Kielcach i które rodzą pytanie: kogo będzie stać na taki luksus?
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13912910902606231806)
























