Poznań. Wybory do trzech rad osiedli najprawdopodobniej wiosną przyszłego roku
Rada Miasta Poznania podjęła decyzję, że w trzech osiedlach w Poznaniu przeprowadzone zostaną ponowne wybory – poinformował we wtorek poznański magistrat. Wybory odbędą się najprawdopodobniej wiosną 2025 roku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2531858732606232111)





![Wielka debata przedwyborcza branży komunalnej: #wybieramsrodowisko [LIVE]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2024/03/debata-300x171.jpg)









