ZE PAK wciąż chce atomu, ale 2025 r. skończył ze 164,5 mln zł straty
Wielkopolska Wschodnia, w tym teren ZE PAK, to doskonałe miejsce do budowy drugiej w Polsce elektrowni jądrowej – podkreślił w liście do akcjonariuszy prezes spółki Piotr Żak. Zeszły rok ZE PAK zamknął stratą w wysokości 164,5 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6382425862606232022)

![Kończy się era wielkopolskiego węgla brunatnego [WYWIAD]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2025/08/mw-1-300x200.jpg)


















