1 / 2

800 tys. użytkowników portalkomunalny.pl, 39 tys. uczestników wydarzeń, 690 autorów publikacji, 610 prelegentów, 455 prelekcji, 205 wydarzeń – tak w liczbach wygląda podsumowanie działań jakie miały miejsce w Abrys Sp. z o.o. w minionym roku.

 

Wydarzenia, które zmieniają branżę

W 2021 roku Dział Szkoleń i Konferencji zorganizował 209 wydarzeń w postaci konferencji, webinariów, szkoleń, konsultacji oraz 445 prelekcji w zakresie edukacji ekologicznej dla szkół w całej Polsce.

Każda konferencja zorganizowana była z zachowaniem najwyższej dbałości o bezpieczeństwo uczestników. Wszystkie konferencje transmitowane  były na żywo w Internecie (online) a dzięki nowym technologiom prelegenci mogli dyskutować z uczestnikami z całego świata. Nie inaczej będzie w tym roku – już teraz warto plany dotyczące wydarzeń dla branży na rok 2022.

Flagowym wydarzeniem Abrys Sp. z o.o. jest Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON – o wszystkich wyjątkowych wydarzeniach, które miały miejsce podczas ENVICONU 2021 pisaliśmy między innymi w szczegółowych relacjach z debat, prelekcji, wystąpień. Artykuły związane z Kongresem ENVICON 2021 można znaleźć tutaj: ENVICON 2021 – podsumowania

 

Uroczysta gala podczas 25. edycji Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON

Podczas uroczystej gali która odbyła się w ramach 25. edycji Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON poznaliśmy zwycięzców tegorocznych konkursów z dziedziny ochrony środowiska. Kto otrzymał Puchar Recyklingu Ministra Klimatu i Środowiska? Komu przypadł Puchar Recyklingu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej? Kto został nagrodzony Pucharem Recyklingu Krajowej Izby Gospodarczej? Kto odebrał statuetki za frakcje? Kto został Dyrektorem Roku? Jakie inne wyróżnienia zostały przyznane w tym roku? Oto zwycięzcy konkursów z dziedziny ochrony środowiska

 

Edukacja Ekologiczna – wyedukowaliśmy 16 196 osób

Dział Edukacji Ekologicznej w 2021 r. postawił na rozwój wielu form edukacji, takich jak prelekcje, spotkania, filmy, animacje, webinaria, warsztaty, festiwale, bezpośrednie spotkania oraz konkursy. Przeprowadziliśmy 101 bloków warsztatowych dla dzieci i dorosłych na żywo oraz online.

Organizujemy ogólnopolskie konkursy, w tym Konkurs Puchar Recyklingu, Promotor Czystej Energii, Ekoodpowiedzialni w Biznesie, Konkurs Dyrektor Roku Zakładów Oczyszczania Miast, a także Konkurs Nagroda Pracy Organicznej im. Wojciecha Dutki.

Dział Edukacji Ekologicznej tworzywyjątkowe gry planszowe i karciane, a także filmy, komiksy, bajki, audiobooki, kolorowanki, pomoce dydaktyczne i użyteczne ekogadżety, dostępne na sklep.abrys.pl oraz opracowywane na zamówienie. Z gotowymi produktami można zapoznać się na stronie sklep.abys.pl

Specjalnie dla Ciebie zrealizujemy festiwal ekologiczny, który przeniesie uczestników
w interaktywny świat edukacji. W 2021 r. przeprowadziliśmy 6 festiwali ekologicznych,
uzyskaliśmy 12 000 odsłon, oraz 4 tys. komentarzy i interakcji.

Wydawca na każdy czas

W 2021 r. przeprowadziliśmy ponad 100 wydarzeń w wersji online lub hybrydowej. Wydarzenia własne oraz wydarzenia dla naszych partnerów.

Dla branży gospodarki komunalnej, recyklingowej, odpadowej, zieleni miejskiej i wodno-ściekowej w 2021 r. wydrukowaliśmy 231 500 egzemplarzy czasopism to stawia nas w gronie liderów w sektorze ochrony środowiska.

Przekazywanie informacji to nie tylko wydawanie czasopism, to także dyskusje, szkolenia, webinaria, które prowadzimy jako redakcje branżowych miesięczników. W ten sposób docieramy do tysięcy odbiorców. W 2021 r. zorganizowaliśmy 53 wydarzenia, w których wzięło udział 9000 osób.

Dla naszych partnerów w 2021 r. zrealizowaliśmy 8 wydarzeń, w których aktywnie uczestniczyło 1200 osób.

 

Taki był 2021. A jaki będzie 2022? 

Pobierz nasz KATALOG i wybierz wydarzenie najlepsze dla Ciebie: KATALOG

 

 

 

Czytaj więcej

Skomentuj