Porozumienie o współpracy energetycznej w basenie Morza Bałtyckiego
Zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa energetycznego w basenie Morza Bałtyckiego zapowiedziała we wtorek minister klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska przed nieformalnym spotkaniem ministrów ds. energii krajów UE. Dodała, że efektem tego ma być podpisanie stosownego dokumentu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19135308462606232331)























