200 mln zł na usuwanie nielegalnych składowisk odpadów niebezpiecznych w 2026 r.
Ministerstwo Klimatu i Środowiska (MKiŚ) przeznaczy w 2026 roku 200 mln zł na usuwanie nielegalnych składowisk odpadów niebezpiecznych. Programem zostanie objętych 12 lokalizacji w całej Polsce – poinformowała w czwartek szefowa resortu Paulina Hennig-Kloska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19876306822606231928)

















