KE wszczyna postępowanie ws. emisji przemysłowych
Komisja Europejska wszczęła procedurę naruszeniową przeciwko Polsce w związku z dyrektywą o emisjach przemysłowych. Według KE nasz kraj dokonał niepełnej transpozycji unijnej dyrektywy w sprawie emisji przemysłowych do swojego porządku prawnego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17911464872606251825)























