RDF w ciepłownictwie. Sposób na lukę w systemie odpadów?
Czy paliwa z odpadów, tzw. RDF, mogą stać się jednym z narzędzi wspierających lokalne ciepłownictwo i jednocześnie pomóc w zagospodarowaniu frakcji, która dziś zalega w systemie? O tym rozmawiano podczas seminarium „Perspektywy wykorzystania paliw z odpadów (tzw. RDF) w ciepłownictwie”, które 15 czerwca 2026 r. odbyło się w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19447447162606232003)






![Instalacje komunalne stracą 10% przychodów przez kaucję. ROP-u nadal nie ma [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/02/szewczyk-300x229.jpg)





![Piotr Szewczyk: na problem poziomów recyklingu musimy spojrzeć całościowo [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2021/02/maxresdefault-300x169.jpg)


![Instalacje MBP potrzebują stabilnego prawa [WYWIAD]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2015/01/piotr-szewczyk-300x201.jpg)

