NFOŚiGW nie prowadzi naboru wniosków w ramach programu dopłat do rowerów elektrycznych
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej obecnie nie prowadzi naboru wniosków w ramach programu „Mój rower elektryczny” - poinformował we wtorek NFOŚiGW. Wyjaśnił, że program jest po konsultacjach społecznych i obecnie trwają uzgodnienia jego założeń z resortem klimatu i środowiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9616638422606231929)



















![Wakacje w Trójmieście? Na plażę możesz pojechać rowerem elektrycznym [ZDJĘCIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2017/08/e_rowery_8_-300x241.jpg)


