Stacja bioLNG należąca do PGK w Śremie otwarta. Na razie nie ma skąd wziąć zielonego gazu
Nowa stacja powstała w sąsiedztwie tej, z której usług od kilku lat korzystają m.in. spółki komunalne i firmy transportowe. Docelowo ma ona sprzedawać skroplony i sprzężony "zielony" gaz z odpadów, którego jednak dziś... nie da się kupić w Polsce. Klienci pionierskiej stacji na razie będą tam zatem tankować gaz ziemny.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11992316602606231645)
























