Powódź. Otwarto odbudowany po powodzi most na Białej Lądeckiej w Stroniu Śląskim
Po druzgocącej powodzi z września zeszłego roku mieszkańcom służył most tymczasowy, który został otwarty na początku br. Odbudowa trwała od maja, a nowa konstrukcja ma być bardziej odporna na wezbrania wody. Prace zakończyły się cztery miesiące przed terminem.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1101113592606231714)




















