Tarnów. Po zimowej przerwie ruszyła miejska wypożyczalnia
Od środy, 1 kwietnia 2026 roku, mieszkańcy i turyści mogą ponownie korzystać z systemu Tarnowskiego Roweru Miejskiego. W tym sezonie do dyspozycji użytkowników przygotowano 190 jednośladów zlokalizowanych w 18 stacjach. Zasady wypożyczeń oraz operator systemu – firma Nextbike – pozostają bez zmian względem ubiegłego roku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10103929122606231546)





















