Nitro-Chem we współpracy z PGZ podpisały umowę dotyczącą usunięcia odpadów z nielegalnego składowiska
Spółka Nitro-Chem we współpracy z Polską Grupą Zbrojeniową podpisała umowę z firmą, która zajmie się wyselekcjonowaniem i przebadaniem paletopojemników, które zostały porzucone na nielegalnym składowisku w Chabielicach - poinformowała Polska Grupa Zbrojeniowa.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16153675122606251925)
























