Trwa inwentaryzacji pojemników na śmieci w Kielcach
Od 24 sierpnia przez co najmniej trzy tygodnie odbędzie się w Kielcach inwentaryzacja pojemników na odpady. Inspektorzy, ubrani w charakterystyczne niebieskie kamizelki, przeszli w tym celu przez specjalne szkolenie. Będą podczas swoich działań legitymować się specjalną kartą.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9655694872606251930)



![System kaucyjny za opakowania powinien być łatwy, automatyczny i motywujący [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2019/07/recyklomat_2-300x225.jpg)




















