Gorlice. Prawie 50 mln zł na wywóz setek ton nielegalnie magazynowanych odpadów
Władze Gorlic (woj. małopolskie) podpisały we wtorek umowę z firmą, która zajmie się wywozem i utylizacją niebezpiecznych odpadów z terenu byłej rafinerii w tym mieście. Osoby odpowiedzialne za nielegalne składowanie tam chemikaliów odpowiedzą za to przez sądem.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20069559022606252032)






















