Ruda Śląska - będzie drożej za odpady. Radni przegłosowali podwyżkę opłaty
O blisko połowę więcej za odbiór śmieci zapłacą od lutego 2021 r. mieszkańcy Rudy Śląskiej – zdecydowali miejscowi radni. Była to druga próba wprowadzenia podwyżki w tym roku, po tym, jak miastu nie udało się urealnić stawek za odpady jeszcze w 2019 r.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20465663632606252032)








![Gospodarka o obiegu zamkniętym a termiczne przekształcanie odpadów [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2020/11/sddefault-1-300x225.jpg)















