Nowelizacja ustawy o zaopatrzeniu w wodę z podpisem prezydenta
Prezydent Karol Nawrocki podpisał nowelizację ustawy o zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, która wdraża unijną dyrektywę w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10084765622606231424)
























