Wrocław. Prawie 60 nowych autobusów MPK wyjedzie na ulice miasta
Prawie 60 nowych autobusów wkrótce wyjedzie na ulice Wrocławia. To przegubowe 18-metrowe Conecto firmy Mercedes-Benz. W sumie w najbliższych latach do miasta trafi 448 nowych i nowoczesnych pojazdów – podał magistrat w komunikacie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10641593482606231709)
























