Łap deszcz, zanim ucieknie. Kraków dopłaci do instalacji
Miasto rusza z programem „Krakowska mikroretencja wód opadowych i roztopowych”. Od dziś (17.11.) mieszkańcy mogą składać wnioski o dofinansowanie instalacji do zbierania i wykorzystywania deszczówki – od zbiorników po zielone dachy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20315169982606241201)














