Odpady medyczne - tylko połowa jest bezpiecznie utylizowana. Niepokojące informacje z Ukrainy
W okresie pandemii liczba odpadów medycznych na Ukrainie wzrosła prawie dwukrotnie, ale bezpiecznie utylizowana jest tylko połowa – twierdzi szef ukraińskiej Państwowej Inspekcji Ekologicznej Andrij Malowanyj, cytowany we wtorek przez serwis Ekonomiczna Prawda.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18433465272606240845)


![Koronawirus, recykling i szara strefa [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2020/05/maxresdefault-10-300x169.jpg)







