Przekazał kilkadziesiąt opon na budowę ogrodu. Miał zapłacić 1,4 mln za pozbycie się odpadów
Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Białymstoku złożyło skargę kasacyjną od wyroku miejscowego sądu administracyjnego, który uchylił decyzje o naliczeniu przedsiębiorcy blisko 1,4 mln zł opłat za przekazanie kilkudziesięciu zużytych opon na budowę ogrodu, co zostało przez urzędników uznane za pozbycie się odpadów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15853542242606252221)
























