W środę, 28 listopada w hotelu Arche w Warszawie rozpoczyna się Envicon Environment 2018 – największy kongres ochrony środowiska w Polsce. Będzie to okazja do omówienia bieżących problemów branży oraz porozmawiania na temat jej przyszłości.

Kongres Envicon Environment 2018 będzie trwał 3 dni – od 28 do 30 listopada. Po raz pierwszy w historii odbędzie się w Warszawie, w ramach wydarzeń poprzedzających szczyt klimatyczny COP24.

Święto branży ochrony środowiska podzielone zostało na sesje tematyczne: gospodarka w obiegu zamkniętym, gospodarka odpadami, gospodarka wodna, zarządzanie w samorządach, energia z odpadów, wody opadowe, ochrona powietrza, start-up i innowacje.

Magdalena Dutka: Envicon Environment 2018 będzie wyjątkowy!

Pierwszy i drugi dzień kongresu uświetnią uroczyste gale. W środę w hotelu Sofitel Warszawa Victoria odbędzie się gala Envicon Environment 2018, podczas której wręczone zostaną “środowiskowe Oscary”. Wydarzenie poprowadzi Tomasz Kammel, a koncert zagra zespół Dżem. W czwartek w Teatrze Capitol odbędzie się finał konkursu Puchar Recyklingu.

– Tegoroczny Envicon Environment będzie wyjątkowy. Po raz pierwszy będzie trwał trzy dni, w trakcie których odbędzie się dziesięć sesji z niemal setką wystąpień! Nie zabraknie na nim żadnego ważnego tematu z punktu widzenia ochrony środowiska – zapowiada Magdalena Dutka, prezes firmy Abrys (organizatora wydarzenia).

Uczestnicy kongresu mogą również pobrać specjalną aplikację mobilną, w której znajdą wszystkie niezbędne informacje organizacyjne. Dzięki niej można także porozmawiać z innymi uczestnikami na czacie oraz umówić się na spotkanie podczas kongresu. Aplikacja na smartfony ENVICON dostępna jest na smartfony z Androidem (Google Play Store) oraz Apple iOS (App Store).


Envicon Environment 2018 – przewodnik uczestnika

Najbardziej aktualne informacje na temat kongresu Envicon Environment 2018 dostępne są w aplikacji mobilnej. Pobierz ją, klikając w jeden z poniższych przycisków:

UDOSTĘPNIJ

Czytaj więcej

Skomentuj