O wyzwaniach, jakie stoją przed branżą odpadową, dyskutowano podczas Konferencji „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”, organizowanej przez firmę Abrys, która odbyła się w dniach 25-26 stycznia br.

Konferencja odbywała się wyłącznie w trybie on-line. Uczestniczyło w niej ponad 400 osób.

W pierwszym dniu spotkania najważniejszym punktem programu był Panel Ekspertów Gospodarki Odpadami, zatytułowany „Gdzie jesteśmy? Dokąd zmierzamy?”. Dyskusję moderowali Tomasz Szymkowiak – dyrektor ds. wydawnictw firmy Abrys oraz Joanna Gawlik-Dziadoń – trener biznesu, Business & Team Coach ICC.

Udział w dyskusji wzięli: Filip Piotrowski z Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste, Karol Wójcik ze Związku Pracodawców Gospodarki Odpadami, Piotr Grzelak z Unii Metropolii Polskich, zastępca prezydenta Gdańska, Tomasz Uciński, prezes Krajowej Izby Gospodarki Odpadami, dr Joanna Dmowska z Polskiej Izby Gospodarki Odpadami, Leszek Świętalski ze Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej, Krzysztof Kawczyński z Krajowej Izby Gospodarczej, Maciej Kiełbus z Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners, Jakub Tyczkowski, prezes REKOPOL-u Organizacji Odzysku Opakowań oraz Wojciech Janka, prezes Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast.

Jak zaznaczył na ws...

Wykup dostęp do płatnych treści Portalu Komunalnego!

Chcesz mieć dostęp do materiałów Portalu Komunalnego Plus?