KAS zatrzymała ponad 37 ton nielegalnego złomu aluminium z Niemiec
Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa udaremniła kolejny nielegalny transport odpadów. Na autostradzie A4, w okolicach przejścia granicznego w Jędrzychowicach, funkcjonariusze zatrzymali dwa samochody ciężarowe jadące z Niemiec, które przewoziły łącznie ponad 37 ton złomu aluminium.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17134492272606241217)












![Zwalczanie przestępczości środowiskowej. Oto kierunki nowych działań Inspekcji Ochrony Środowiska [DEBATA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2022/05/panel2-300x161.jpg)





![Paweł Ciećko: pierwsze nielegalne odpady już wracają do Anglii [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2018/11/maxresdefault-300x169.jpg.pagespeed.ce.9EV7P58M0w.jpg)


![Miejskie Plany Adaptacji w połowie drogi. Ekspercka debata w Łodzi [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2018/02/mpa-2018-300x198.jpg)

![Stop smog. Ruszyła akcja informująca czym nie wolno palić w piecu [WIDEO]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2017/10/stop-smog-300x199.png)
