Nowe przejście pieszo-rowerowe przez Śluzę Opatowicką otwarte
Po siedmiu latach oczekiwań mieszkańcy Wrocławia mogą ponownie korzystać z przejścia pieszo-rowerowego przez Śluzę Opatowicką. Zmodernizowana przeprawa łączy osiedla Opatowice, Biskupin oraz Swojczyce, ułatwiając codzienne poruszanie się pieszym i rowerzystom.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17711134692606231502)



















