Targi Pol-Eco-System 2015 oficjalnie rozpoczęte
We wtorek, 27 października w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyło się oficjalne otwarcie targów Pol-Eco-System 2015. Wydarzenie połączone było z wręczeniem nagród związanych z szeroko pojmowaną ochroną środowiska oraz debatą "Ekologia w jedności z ekonomią" z udziałem m.in. ministra środowiska Macieja H. Grabowskiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15342477502606240100)















![Nowoczesna oczyszczalnia ścieków pod Poznaniem oddana do użytku [ZDJĘCIA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2015/09/42-300x200.jpg)







